Apie Mus

Mūsų istorija prasidėjo dar 2016 metais, atostogų planavimo metu. Norėdami suplanuoti atostogas tikrai įsimintinas, pilnas nepamirštamų akimirkų, nusprendėme sudaryti pirkinių sąrašą, ko galėtu prireikti kelionei dviems svaitėms po Lietuvą baidarėmis ir dviračiais.

Kadangi, tokioje kelionėje nenusimtę jokiu miesto stiliaus patogumų, tuo teko pasirūpinti iš anksto. Kadangi norėjoma viską įamžinti,  teko pasirūpinti pastoviu energijos šaltiniu , įkrauti Gopro filmavimo kameras po kelių valandų filmavimo, taip pat ir telefonų bei drono baterijoms įkrauti.  Suplanavę visą kelionės maršrutą, nusprendėme reikiamas prekes įsigyti, prekybos centruose, internete, tačiau nieko, kas atitiktų mūsų poreikius neradome , o laiko neturėjome laukti prekių iš užsienio parduotuvių. Taip ir gimė idėja, pagerinti gyvenimą  žmonių, kurie pastoviai ieško, keliauja ir domisi naujovėmis. Patalpinti naujoves vienoje parduotuvėję, vartotojų patogumui.

Trending.lt – viskas, kas tendencinga, naudinga jums – pristatyta per kelias dienas  į jūsų namus( arba į paštomatą ).

 

 

Technologija be žmonių-nieko verta. Svarbu tikėti žmonėmis, kad jie iš prigimties yra geri ir gabūs, o jei jūs duosite jiems įrankius, jie su jais atliks pačius nuostabius dalykus.

Steve Jobs •

KREPŠELIS

close