Akcija!

Išmanioji spyna su pirštų antspaudų skaitytuvu

(1 pirkėjo atsiliepimas)

Pristatymas 1-2 d.d.

 • „Smart Lock“ turi 2 administratoriaus pirštų atspaudus (pirmasis ir antrasis pirštų atspaudai). Kiti administratoriaus leidimai gali būti įrašyti į kitus pirštų atspaudus.
 • Palaiko iki 15 antspaudų
 • Nereikia parsisiųsti programėlės, nėra „Bluetooth“, jokių mygtukų, pirštu yra raktas į šį protingą užraktą, saugus ir patikimas, tik palieskite vieną kartą ir atidarykite.
 • Užraktas, pagamintas iš grūdinto plieno, kurio storis yra 0,24 mm, stipresnis nei kiti lietimui jautrūs užraktai.
 •  „Smart“ durų užraktas įkraunamas USB kabeliu

 

ℹ️ Paprastai pristatome per 1-2 d.d. (Jei prekės nėra sandėlyje, pristatymo laikas gali užtrukti iki 4 – 6 savaičių).

Prieinamumas

Išparduota

29.95 59.95

Išparduota

Gauti pranešimą el. Paštu kai prekė pasieks sandėlį.Patobulintas „Smart Lock“ pažadintas lengvas naudojimas: pirštų atspaudai yra raktas į šį prisilietimą. Jokio „Bluetooth“, ne slaptažodžio, jokios „APP“, jokio rakto, tiesiog naudokite pirštų atspaudą, kad jį atrakintumėte per 1 sekundes. Protingas pirštų atspaudų užraktas gali priimti 10 pirštų atspaudų grupių. Niekada nesijaudinkite, kad raktas yra nukopijuotas arba slaptažodis yra įtrūkęs. Šis saugus pirštų užraktas puikiai tinka vyrams, moterims, vaikams, vaikams, mergaitėms, norinčioms apsaugoti savo vertingus daiktus ir privatumą
Nešiojamas apsaugos nuo vagysčių užraktas plačiai naudojamas įvairiose vietose: mažas, lengvas ir atsparus vandeniui pirštų užraktas, skirtas naudoti lauke, idealiai tinka kelionės saugumui. Tinka apsaugoti lagaminus, golfo kelionės mokyklinius krepšius, mokyklos spinteles, sporto salės spintelę, baldus, spintas, dviračius, dviračius, namų duris, garažą, biurą ir kt.

 • Norėdami apsaugoti savo brangius daiktus, pasiimkite šį užraktą
  Vandeniui atsparus ir nerūdijančio intelektualo užraktas: šis raktinis užraktas, atitinkantis tarptautinį standartą IP65, atsparus vandeniui, yra apsaugotas nuo dulkių.
 • Toks stiprus ir galingas užraktas išliks drėgnoje aplinkoje. Pakeiskite tuos varginančius nerūdijančius užraktus šiais raktų užraktais, kurie apsaugo jūsų saugumą, kaip visada
  Mažesnis suvartojimas ir USB įkraunami pirštų atspaudų užraktai: piršto spyna turi mažesnį energijos suvartojimą ir ilgą budėjimo laiką.
 • Dėl 300MAH polimerinio ličio akumuliatoriaus budėjimo laikas yra iki 2 metų ir jūs galite maksimaliai atrakinti 2500 kartų. Prieš naudodami įsitikinkite, kad pirštų atspaudų jutiklio užraktas yra visiškai įkrautas, kai akumuliatorius yra miręs, jis neveiks, esant tokioms aplinkybėms, jį galima atrakinti pirštų atspaudais tiesiogiai įkraunant
 • Ką mums daro skirtingi: mūsų pirštų užraktai priima pažangias pirštų atspaudų atpažinimo mikroschemas su 360 laipsnių pirštų atspaudų gavimo funkcija, kuri turi didesnį jautrumą.
 • Spynos korpusas, pagamintas iš cinko lydinio metalo, garantuoja tvirtumą; Užraktas, pagamintas iš grūdinto plieno, kurio skersmuo yra 0.24 col. Išmanioji spyna turi 24 mėnesių pakeitimo garantiją ir 100% pasitenkinimo garantiją.Kaip įrašyti savo pirštų antspaudą :1.Paspauskite ant spynos esantį indikatorių ir palaikykite 3 sekundes;2. Kai užsidegs mėlyna šviesa, prilieskite pirštų antspaudų nuskaitymo vietą;3. Užsidegus žaliai šviesai, galite įrašinėti savo piršto anspaudą;4. Įrašykite savo pirštą 10 kartų, degant žaliai švieselei (užsidegus mėlyna reiškia, Jūsų piršto antspaudas užfiksuotas, raudona lemputė- įrašyti nepavyko).5. Kai 10 kartų sėkmingai įrašysite savo piršto anspaudą, išgirsite garsinį signalą ir pradės mirksėti žalia lemputė.Daugiau informacijos telefonu arba Rašykite:  [email protected]
Produkto kodas: TRE1823114 Kategorija: Žymos: ,

Specifikacijos:

Pagaminta iš kieto metalo konstrukcijos;

Ilgas budėjimo laikas;

Atspari vandeniui ir dulkėms;

Dydis: 72 x 64 mm;

Svoris: 211 g.

Rinkinyje:

spyna, atrakinama pirštų antspaudu;

USB laidas.

Įvertinta 1 pirkėjų

5.0 įvertinimas
1
0
0
0
0

Parašyk atsiliepimą ir padėk kitiems pirkėjams išsirinkti

 1. Kamilė

  Labai patogus daiktas.Pristate greitai aciu

  Kamilė

KREPŠELIS

close