Akcija!

Bluetooth bevielis muzikos adapteris su EDR namų garso sistemai

Pristatymas 1-2 d.d

  • EDR- padidintas duomenų pralaidumas
  • Plaiko AAC,SBC, aptX, aptX ll aukščiausios kokybės garso kodeksus
  • Tinka ir autombiliui
  • Bluetooth v5,0
  • Praktiškai nėra garso vėlavimo, tinka namų kinui bei žaidimams
Palyginti
Prieinamumas

Liko tik 1

41.99 59.99

Liko tik 1

1 >>> Naujausia „Bluetooth 5.0“ versija: Atitinka 5.0 versijos specifikacijas, atgalinis suderinamas su „Bluetooth 4.2 / 4.1 / 4.0 / 3.0 / 2.0 / 1.0“.

2 >>> Palaiko „Qualcomm® aptX ™“ mažą delsą: „Qualcomm® aptX ™“ žemos delsos garsas užtikrina, kad belaidis „Bluetooth®“ įrenginys gali teikti garsą sinchroniškai su vaizdine laikmena. Tai sumažina vėlavimą ir pagerina garso perdavimo greitį nuo galo iki galo, o tai užtikrina aukštos kokybės sinchronizuotą vartotojo patirtį. Naudodami „aptX Low Latency“ galite mėgautis belaidžio ryšio laisvumu tokioms programoms kaip žaidimai ir vaizdo įrašų žiūrėjimas.

3 >>> Universalus suderinamumas: Šį „Bluetooth 5.0“ imtuvą galima prijungti prie bet kokių garso ir vaizdo imtuvų bei bet kokių maitinamų garsiakalbių su standartiniu 3,5 mm lizdu, idealiai suderinamu namų kino teatrams, stereofoninėms sistemoms ir automobilių stereofonams, taip pat tinka „iPhone“, „iPad“, „iPod Touch“, išmaniesiems telefonams ir „Android“ įrenginiai.

4 >>> Tolimojo belaidžio ryšio jungtis: Belaidis „Bluetooth“ adapteris palaiko ryšį iki 10 metrų ir valdo muziką, grojančią dideliu atstumu.

Based on 0 reviews

0.0 įvertinimas
0
0
0
0
0

Parašyk atsiliepimą pirmas “Bluetooth bevielis muzikos adapteris su EDR namų garso sistemai”

Nera atsiliepimų

KREPŠELIS

close