Akcija!
,

Išmanioji spyna su pirštų antspaudų skaitytuvu

Pristatymas 1-2 d.d.

 • „Smart Lock“ turi 2 administratoriaus pirštų atspaudus (pirmasis ir antrasis pirštų atspaudai). Kiti administratoriaus leidimai gali būti įrašyti į kitus pirštų atspaudus.
 • Nereikia parsisiųsti programėlės, nėra „Bluetooth“, jokių mygtukų, pirštu yra raktas į šį protingą užraktą, saugus ir patikimas, tik palieskite vieną kartą ir atidarykite.
 • Užraktas, pagamintas iš grūdinto plieno, kurio skersmuo yra 0,24 mm, stipresnis nei kiti lietimui jautrūs užraktai.
 •  „Smart“ durų užraktas įkraunamas USB kabeliu
Palyginti
Prieinamumas

Išparduota

26.99 48.99

Patobulintas „Smart Lock“ pažadintas lengvas naudojimas: pirštų atspaudai yra raktas į šį prisilietimą. Jokio „Bluetooth“, ne slaptažodžio, jokio „APP“, jokio rakto, tiesiog naudokite pirštų atspaudą, kad jį atrakintumėte per 1-2 sekundes. Protingas pirštų atspaudų užraktas gali priimti 10 pirštų atspaudų grupių. Niekada nesijaudinkite, kad raktas yra nukopijuotas arba slaptažodis yra įtrūkęs. Šis saugus pirštų užraktas puikiai tinka vyrams, moterims, vaikams, vaikams, mergaitėms, norinčioms apsaugoti savo vertingus daiktus ir privatumą
Nešiojamas apsaugos nuo vagysčių užraktas plačiai naudojamas įvairiose vietose: mažas, lengvas ir atsparus vandeniui pirštų užraktas, skirtas naudoti lauke, idealiai tinka kelionės saugumui. Tinka apsaugoti lagaminus, golfo kelionės mokyklinius krepšius, mokyklos spinteles, sporto salės spintelę, baldus, spintas, dviračius, dviračius, namų duris, garažą, biurą ir kt.

 • Norėdami apsaugoti savo brangius daiktus, pasiimkite šį užraktą
  Vandeniui atsparus ir nerūdijančio intelektualo užraktas: šis raktinis užraktas, atitinkantis tarptautinį standartą IP65, atsparus vandeniui, yra apsaugotas nuo dulkių.
 • Toks stiprus ir galingas užraktas išliks drėgnoje aplinkoje. Pakeiskite tuos varginančius nerūdijančius užraktus šiais raktų užraktais, kurie apsaugo jūsų saugumą, kaip visada
  Mažesnis suvartojimas ir USB įkraunami pirštų atspaudų užraktai: piršto spyna turi mažesnį energijos suvartojimą ir ilgą budėjimo laiką.
 • Dėl 180MAH polimerinio ličio akumuliatoriaus budėjimo laikas yra iki 1 metų ir jūs galite maksimaliai atrakinti 1000 kartų. Prieš naudodami įsitikinkite, kad pirštų atspaudų jutiklio užraktas yra visiškai įkrautas, kai akumuliatorius yra miręs, jis neveiks, esant tokioms aplinkybėms, jį galima atrakinti pirštų atspaudais tiesiogiai įkraunant
 • Ką mums daro skirtingi: mūsų pirštų užraktai priima pažangias pirštų atspaudų atpažinimo mikroschemas su 360 laipsnių pirštų atspaudų gavimo funkcija, kuri turi didesnį jautrumą.
 • Spynos korpusas, pagamintas iš cinko lydinio metalo, garantuoja tvirtumą; Užraktas, pagamintas iš grūdinto plieno, kurio skersmuo yra 0.14 col. Išmanioji spyna turi 100% pasitenkinimo garantiją.
  išmani spynaismani spyna su antpaudu skaitytuvu
  spyna ismani
  spyna ismani metaline
  Kaip įrašyti savo pirštų antspaudą
 • :1.Paspauskite ant spynos esantį indikatorių ir palaikykite 3 sekundes;
 • 2. Kai užsidegs mėlyna šviesa, prilieskite pirštų antspaudų nuskaitymo vietą;
 • 3. Užsidegus žaliai šviesai, galite įrašinėti savo piršto anspaudą;
 • 4. Įrašykite savo pirštą 10 kartų, degant žaliai švieselei (užsidegus mėlyna reiškia, Jūsų piršto antspaudas užfiksuotas, raudona lemputė- įrašyti nepavyko).
 • 5. Kai 10 kartų sėkmingai įrašysite savo piršto anspaudą, išgirsite garsinį signalą ir pradės mirksėti žalia lemputė.Daugiau informacijos telefonu arba Rašykite:  Pagalba@trending.lt
Produkto kodas: TRE1823111 Kategorijos: , Žymos: ,
spalva

Juoda, Pilka

Specifikacijos:

Pagaminta iš metalo konstrukcijos;

Ilgas budėjimo laikas;

Atspari vandeniui ir dulkėms;

Dydis: 46x76x13 mm;

Svoris: 96 g.

Rinkinyje:

spyna, atrakinama pirštų antspaudu;

USB laidas.

Based on 0 reviews

0.0 įvertinimas
0
0
0
0
0

Parašyk atsiliepimą pirmas “Išmanioji spyna su pirštų antspaudų skaitytuvu”

Nera atsiliepimų

KREPŠELIS

close