Naujiena- nuo šiol prekiaujame 3D Spausdintuvais. Komentuoti

Nuo šiol Trending.Lt išparduotuvėje galite įsigyti ir 3D spausdintuvus bei jų priedus ar net dalis, bet apie tai kitame įraše. Pristatome 3 populiariausius bei jūsų geidžiamiausius 3D spausdintuvus, kuriuos pristatysime jums per 1-2 darbo dienas.

1. Creality Ender 3 Pro

Creality Ender-3 Pro 3D spausdintuvas yra naujesnė Creality Ender-3 3D spausdintuvo versija.

Įmontuotas patikimas maitinimo šaltinis, pakesti į platesnius aliuminio profiliai suteikia spausdintuvui daugiau stabilumo ir patikimumo. Greitas reikiamų ekstruderio įkaitinimas ir garantuotas ilgaamžis veikimas. Maitinimo šaltinis apsaugotas nuo įtampos šuolių. Dingus maitinimo įtampai ir vėl atstačius maitinimą, spausdintuvas sklandžiai tęsia savo darbą nuo tos vietos, kur buvo sustojęs.

Patobulintas MK-8 purkštukas ženkliai sumažina užsikimšimo riziką ir netikslų spausdinimo medžiagos išliejimą.

Ratukai su preciziniais Delrin/POM termoplastiniais rutuliniais guoliais užtikrina sklandų judėjimą, minimalią trintį ir puikų spausdinamos detalės matmenų tikslumą, skleidžia labai mažai pašalinių garsų.

Tvirtas 40×40 naujo dizaino aliuminio profilis Y-ašies kreipiančiosioms, pasiekiamas ypač didelis spausdinamo paviršiaus tolygumas.

Naujos kartos “C-MAG” magnetinis pagrindas yra lengvai ir greitai nuimamas, lankstus. Specialios tekstūros pagrindo paviršius sukimba su spausdinama medžiaga geriau, nei klijai ar plaukų lakas. Užbaigus spausdinimą magnetinis pagrindas tiesiog nuimamas. Gaminį galima nuimti tiesiog palenkiant.

Galingas ir saugus maitinimo šaltinis įkaitina spausdinimo pagrindą iki 110℃ mažiau, nei per 5 minutes.

Tiksli CNC mechanika, visos kunstrukcinės dalys metalinės, lengvas ir tikslus pagrindo lygio sureguliaimas. Galima papildomai įsigyti ir 3D touch automatinį lovos lygiavimo priedą.

Akcija! Dabar šį 3D spausdintuvą įsigykite su nuolaida.

2. Ender 3 V2

Creality pristatė naują biudžetinių spausdintuvų pažibą – Ender 3 V2. Tai ta pati senoji Ender-3 serija su pagerintais parametrais, 32-bit pagrindine plokšte, tyliais žingsnių variklių valdikliais, gražesnio dizaino.

Ender-3 V2 FDM 3D spausdintuvo savybės

Creality Ender-3V2 parduodamas kaip “pasidaryk pats” konstruktorius, jį reikės susirinkti pačiam naudotojui

Dėl modulinio dizaino spausdintuvo surinkimas tampa paprastu ir greitu, jį bus patogiau valdyti, bei kurti savo spaudinius

Naujasis Ender-3V2 komplektuojamas su nauju silicio karbido (Carborundum) stiklu – prie kurio puikiai prikimba dauguma spausdinimui naudojamų medžiagų

Šis 3D spausdintuvas aprūpintas nauja tylia pagrindine plokšte

Įrenginys pasižymi mažesniais elektroniniais trukdžiais, greitesniu ir stabilesniu veikimu, tyliu spausdinimu

Creality Ender-3 V2 DIY 3D spausdintuvas taip pat turi įmontuotą įrankių dėžutę po spausdinimo platforma, kurioje telpa nemažai reikalingų smulkmenų.

Daug klientų skundėsi, kad varžteliai ir kitos spausdintuvo smulkmenos greitai pametamos.

Įmontuota įrankių dėžutė leidžia smulkmenas laikyti visada šalia.

Tiksli CNC mechanika, visos kunstrukcinės dalys metalinės, lengvas ir tikslus pagrindo lygio sureguliaimas. Galima papildomai įsigyti ir 3D touch automatinį lovos lygiavimo priedą.

Akcija! Dabar šį 3D spausdintuvą įsigykite su nuolaida.

Parašykite komentarą

KREPŠELIS

close