Top 5 populiariausios prekės 2018 metais. Komentuoti

TOP 5 prekės internetinėje išparduotuvėje TRENDING.LT”

Besibaigiant 2018-iesiems metams nusprendėme pateikti šiek tiek informacijos apie  tai, kas buvo populiariasia pirkėjų krepšeliuose šiais metais.

Pateikiame labiausiai pamėgtų prekiu top 5.

Išmanioji kuprinė su USB ir apsauga nuo vagysčių

Viena iš labiausiai pamėgtų prekių mūsų parduotuvėje. Daug teigiamų atsiliepimų sulaukusi išmanioji kuprinė yra nepakeičiamas daiktas kėlionėms, studijoms ar mokyklai, kadangi yra itin lengva, talpi, turi USB jungtį prijungti nešiojamą įkrovikli ir įkrauti telefoną ar kitus elektroninius prietaisus kelionės metu , kurpinės viduje, Taip pat ši kuprinė turi išbaigtą diazainą , kuris apsaugo jos turinį nuo vagysčių. Šia kuprinę galite įsigyti paspaudę šią nuorodą.

Viena iš didžiausių naujovių išmanių namų kategorijoje. Žiūrėkite ir pakalbėkite su svečiais ar namų lankytojais, naudodami savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį, nesvarbu, ar esate 2 aukšte  arba kitame mieste
Ne visi  skambina durų skambutį , todėl mes įtraukėme judesio jutiklius, kurie įspėtų jus apie veiklą prie jūsų durų.

 

Išmanųjį video durų skambutį galite įsigyti paspaudę šią nuorodą.

Pamėgta naujove jūsų Iphone telefonui-Žaidimų dėklas su realiais įmontuotais „Game Boy“ stiliaus žaidimais, apsaugantis jūsų telefoną, tuo pačiu, suteiks jums džiaugsmo naudojant jį kaip žadimu kompiuterį.

Aukštos kokybės apsauginsį dėklą, kuris tikrai  apsaugos jūsų iPhone nuo kritimo, šoko, smūgio ir devėjimosi.

Iphone dėkla su įmontuotu arkadiniu žaidimu galite įsigyti paspaudę šią nuorodą.

Kokybiškos ir inovatyvios belaidės bluetooth ausinės, kartu su įkrovimo dėkliuku.

Amazing TWS (True Wireless) technologija leidžia dviem mini ausinėmis perduoti garsą iš jūsų bluetooth įrenginio be jokių laidų, net jas pakrauti nereikalingi jokie laidai, magnetinis 1500mah dėkliukas įkrauna jas abi per 2h.

 

X2T bevieles Bluetooth ausines įsigusite paspaudę ant šios nuorodos.

„Qi“ belaidžio įkroviklio ir nešiojamojos įkrovimo stotelės derinys. Įmontuota 10000mAh Li-jonų baterija. Puikus nešiojamas įkroviklis, skirtos kasdieniam naudojimui, kelionėms, kempingams ar žygiams, ekstremalioms situacijoms, keliautojams ir šeimoms. Dvi laidinės įkrovos išėjimo 2.1A ir 1A USB išvesties, viena laidų išvestis 1A. Palaikykite įkraunant iki 3 įrenginių vienu metu.

Norite sužinoti daugiau informacijos ar įsigyti šį belaidį nešiojamą įkroviklį paspauskite ant šios nuorodos.

[la_quote style=”1″ author=”trending.lt 2018″]”Kiekvienais metais vis didesnio dėmesio sulaukia išmanūs daiktai”[/la_quote]

Štai toks  TOP 5 populiariausių prekių internetinėje parduotuvėje Trending.lt sąrašas. Dėkojame, kad skaitėte.

Sekite naujienas mūsų Facebook ir Instagram paskyrose.

Artėja šventinis laikotarpiui, mūsų parduotuvėje rasite kalėdinių dovonų savo artimiausiems draugams ar mylimiesiems. Norint sulaukti jų iki švenčių, dovanomis verta pasirūpinti iš anksto, kadangi šventiniu laikotarpiu kurjeriu darbovarkė be galo užimta.

Parašykite komentarą

KREPŠELIS

close